Penzion Cervenacek

ubytovanie Zdar nad Sazavou
 

Penzion Cervenacek / ubytovanie Zdar nad Sazavou

Penzion Zdar nad Sazavou Cervenacek
V samom centre Českomoravskej vysočiny v oblasti Žďárských vrchov v obci Polnička sa môžete ubytovať v príjemnom penzióne Červeňáček.

Penzion Červeňáček ubytovanie
K ubytovaniu sú tu pripravené 2 štvorlôžkové apartmány s kuchyňou, 1 dvojlôžková izba s kuchynkou, ďalej 1 dvojlôžková izba a 1 štvorlôžková izba.

Penzión Červeňáček vybavenie
Všetky izby sú vybavené televíziou a chladničkou a majú vlastné sociálne zariadenie. Kapacita penziónu je 16 lôžok bez prísteliek. V každej izbe je možnosť prístelky.

Penzión Červeňáček služby
V penzióne je spoločenská miestnosť s kuchynkou, ktorú môžu využívať všetci hostia. Je tu možné usporiadať firemné školenia, rodinné oslavy, menšie svadby. Pred penziónom je letná záhradka s grilom. Parkovanie vozidiel je zabezpečené na parkovisku penziónu Červeňák.

Dovolenka Žďársko ubytovanie Polnička Penzion Červeňáček Turistika
V letnom období je možné kúpanie v neďalekom rybníku Veľké Dářko a v Pilskej nádrži. Cez obec Polnička, v ktorej sa nachádza Penzión Červeňáček, vedú dve cykloturistické trasy, ktorých je v regióne cca 14. V zimnom období sú v okolí obce udržiavané lyžiarske bežecké trate a pre zjazdové lyžovanie je vo vzdialenosti 13 km ski areál Nové Mesto na Morave, 18 km Hlinsko, 12 km Svratka.

Navštíviť môžete zaujímavá miesta Žďárských vrchov - napr Žákovou horu 810m, Deväť skal 836m, Dráteničky 777m, westernové mestečko Šiklov mlýn, skanzen Veselý kopec, hrad Pernštejn, Zelenú horu - pamätné miesto zaradené na zozname UNESCO, alebo baziliku sv. Jána Nepomuckého v Žďári n. Sázavou. V obci sú k dispozícii tenisové kurty, zábavný areál Salón expres Vagón, futbalové ihrisko, vyskúšať môžete aj jazdu na koňoch.
Penzion Zdar nad Sazavou Cervenacek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Zdar nad Sazavou Cervenacek - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Zdar nad Sazavou Cervenacek - k dispozícii letná terasaPenzion Zdar nad Sazavou Cervenacek - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Zdar nad Sazavou Cervenacek - Izby s vlastnou toaletouPenzion Zdar nad Sazavou Cervenacek - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: